ŠEŠELJ O TRAMPOVIM PLANOVIMA: NATO se "ljulja" (VIDEO)
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj rekao je da se NATO "ljulja", a da ćemo te videti kako će se "ljuljati" EU.
Foto: N. Skenderija
- Glavni plan novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa je da pripoji Kanadu, Grenland i Panamu. Što bi nas to zanimalo? Da li su Kanada i Danska među prvima priznale tzv. Kosovo? Da li je Panama priznala tzv. Kosovo? Što bismo mi neke principe i međunarodna prava tu ganjali, kad međunarodno pravo ne postoji od bombardovanja Srbije - kazao je dr Šešelj.
Ističe da je Tramp odabrao nešto što ga može proslaviti i učiniti drugim najznačajnijim predsednikom SAD posle Džordža Vašingtona.
- Celi Trampov mandat će ispuniti peripetije oko pripajanja te tri države i to će obezbediti situaciju u kojoj će Amerika odustati da zakera po celom svetu - kazao je Šešelj za Kurir TV.
Preporučujemo
TRAMPOVE POTEZE SVI ČEKAJU: Šešelj objasnio šta će raditi novi lider SAD
09. 01. 2025. u 09:02
DA LI SU SRBI POBEDILI U KOSOVSKOJ BICI? Šešelj izneo svoje mišljenje o boju (VIDEO)
22. 12. 2024. u 08:21
ŠEŠELjA PITALI KOG POLITIČKOG PROTIVNIKA NAJVIŠE CENI: Jasan odgovor lidera radikala
21. 12. 2024. u 23:06
VENECUELA POSLE AGRESIJE: Tramp šalje Madura u logor Gvantanamo, preti mu smrna kazna; Rodriges prkosi Trampu (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 22:46
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (1)