VUČIĆ: Budu li osuđeni za svoje divljanje lično ću da ih pomilujem
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se naciji istakoa je da su pušteni svi koji su uhapšeni toko protesta zbog pada nadstrešnice.

Foto: Printscreen
Ističe da su svi pušteni na slobodi koji su uhapšeni tokom protesta zbog pada nadstrešnice.
- Nikada nisam dao pomilovanje. Budu li osuđeni za svoje divljanje u Novom Sadu, Beogradu ili bilo gde, lično ću da donesem odluku o pomilovanju. Svi zahtevi su rešeni - rekao je on.
Preporučujemo

SPOMENIK KOJI ĆE UKAZATI NA NEZABORAV Predsednik Srbije o mestu tragedije u Novom Sadu
11. 12. 2024. u 18:17

''EKSPO OGROMNA PRILIKA, NE SAMO DECENIJE'' Predsednik Vučić o važnoj ekonomskoj temi
11. 12. 2024. u 18:12

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (53)