Politika
"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
BRNABIĆ: Na skupu 27.juna biće većinska,pristojna Srbija,koja je za mir i stabilnost
24. 06. 2026. u 20:08
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
NEVEROVATAN MEČ U ATLANTI: Lavovi Atlasa su drugi u grupi, "Grenadini" se časno oprostili od Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 02:04 >> 02:12
ŠVAJCARSKA PRVA U GRUPI B: "Sajdžije" izdržale nalet domaćina SP i osvojile grupu B, ali obe ekipe idu dalje
24. 06. 2026. u 22:59 >> 23:18
Vučko
30.11.2024. 13:04
Ne znam kako im noje jasno da nemaju podršku naroda . Treba da vas je stid i sramota
Zora
30.11.2024. 13:06
Sta sve mogu uraditi ovi ludaci da li je moguce da im je sve dozvoljeno!
Marko
30.11.2024. 13:07
Opozicija samo propagira nasilje.
Jana
30.11.2024. 13:11
Opozicionim nasilnicima treba stati na put.
Aleksandar
30.11.2024. 13:14
Srbija mora da bude spremna, necemo im dozvoliti da nas ugroze.
Maja
30.11.2024. 13:15
Majdan u Srbiji se nikada nece desiti, predsednik to nece dozvoliti.
Trajko
30.11.2024. 13:20
Nismo mi više banana država pa da dozvolimo takve stvari da se dogode. Više obojenih revolucija nece biti
Martina
30.11.2024. 13:26
Taj scenarijo ukrajinski nece niko gledati u Srbiju
Bojan
30.11.2024. 13:30
Nacionalne ekstremiste treba najstrože osuditi
Primus
30.11.2024. 13:37
Mogu oni da pripremaju šta hoće, al Srbiju zaustaviti neće.
Sanja
30.11.2024. 13:41
Velika sramota od opozicije
Ana
30.11.2024. 13:44
Opozicija zeli da destabilizuje Srbiju
Milica2008
30.11.2024. 13:54
Ako to nije nasilje, šta je onda?!
Jula
30.11.2024. 13:55
Sramno! Ostavite građane na miru više!
Svetlana68
30.11.2024. 13:57
Našao se on da priča o zauzimanju Gradske kuće. Sram te bilo bre!
Misa
30.11.2024. 14:00
Nista pametnije se i ne ocekuje od opozicionih ekstremista. Oni ideologiju nemaju.
Tanja
30.11.2024. 14:01
Jedini cilj opozicije je destabilizacija drzave i njihov dolazak na vlast. Jadno!
Ena
30.11.2024. 14:02
Opozicija je krajnje bezidejna, samo žele sukobe i krvoprolice na ulicama.
Nada
30.11.2024. 14:03
Majdan u Srbiji, to je san ove bezidejne opozicije!
jovana
30.11.2024. 14:59
Takav scenario se nece desiti
Uki
30.11.2024. 15:00
Oni nista drugo i ne znaju
Nenad
30.11.2024. 15:17
E pa taj film opozicija neče gledati.
ivana
30.11.2024. 15:49
Strasno sta opoziciji sve padne na pamet.
Kingkong1
30.11.2024. 17:24
Samo se brukaju