"BEZ REČI, SAMO JECAJI I TUGA KOJA NE JENJAVA": Vučević obišao u Kaću grobove stradalih u nesreći na Železničkoj stanici (FOTO)
PREMIJER Miloš Vučević obišao je u Kaću grobove troje stradalih u nesreći na Železničkoj stanici u Novom Sadu i razgovarao je sa njihovim porodicama.

Foto: Instagram/ milosvucevic
- Bez reči. Samo jecaji i tuga koja ne jenjava. Nedostajete u svakom satu, u svakom danu. Ništa ne može da nadoknadi gubitak sa kojim žive članovi porodica tragično stradalih Mileve, Milice i Sanje. Uvek ćemo biti tu da saosećamo, da pružimo pomoć kakva god da je potrebna, a bol će ostati večna. Još jednom, u ime Vlade Republike Srbije i u svoje lično ime, najdublje saučešće porodicama nastradalih u Novom Sadu - objavio je Vučević na svom Instagram nalogu.
Preporučujemo

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)