VUČIĆ: Procenio sam da danas mogu da odem iz zemlje, opozicija samu sebe upropastila
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je procenio da može da ode iz zemlje na dan protesta "Korupcija ubija" koji će biti održan danas u Beogradu, jer je "opozicija samu sebe upropastila".

Foto: Printskrin
Rekao je i da se u regionu vodi žestoka kampanja protiv Srbije u "antirspskim medijima" i da je pojedinima trebalo 14 sati da "objave ili sakriju" vest da je razgovarao sa novoizabranim predsednikom SAD Donaldom Trampom.
Vučić je na Međunarodnoj klimatskoj konferenciji COP29 u Azerbejdžanu novinarima iz Srbije rekao da se od pobede Trampa na predsedničkim izborima u SAD vodi „žestoka kampanja protiv Srbije u antisrpskim medijima u Prištini, Podgorici, Sarajevu i Zagrebu“.
Kazao je i da je opozicija „sebe upropastila u poslednja četiri dana“ i da je zbog toga procenio da neće biti problema i da može da putuje u Azerbejdžan.
Kako je naglasio, sve je u redu dok su protesti mirni, a ne kao oni koji su nedavno održani u Novom Sadu.
(N1)

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)