VUČIĆ O OPTUŽBAMA DA SE SRBIJA MEŠA U IZBORE U PODGORICI: Uopšte nas ne interesuju lokalni izbori u Crnoj Gori
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na pitanje novinara o umešanosti Srbije u izbore u Podgorici kaže da nikoga ne interesuju lokalni izbori u Crnoj Gori.
Foto: Printskrin
- Ja nisam imao pojima ni ko učestvuje na tim izborima. Toliko sam imao posla. Ja imam prijatelje, to su Milan Knežević i Andrija Mandić, koje poznajem decenijama. I to je sve. čime smo se to umešali. Gotovo se niko ni u beogradskim medijima nije bavio time. A hoćete da vas podsetim kako su izgledali beogradski izbori na teritoriji Crne Gore - svakog dana po 10 prljavština u 10 novina i 10 televizija protiv SNS i mene lično. Jel tako bilo? Bilo je više od ovoga što sam rekao. I svaki put kada kažete da se neko upliće, to zapravo vi radite. Uopšte nas ne iteresuju lokalni izbori u Crnoj Gori. I nikoga od nas to ne zanima.
Preporučujemo
OBRAĆANjE VUČIĆA I KAVELAŠVILIJA: Prvi put u istoriji imamo priliku da ugostimo predsednika Gruzije (VIDEO)
18. 12. 2025. u 10:03 >> 11:11
SLUČAJ „GENERALŠTAB": Upozoravajući primer stanja u srpskom pravosuđu
18. 12. 2025. u 10:39
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)