“VUČIĆ NAGRAĐUJE ZEMLJE KOJE SU GLASALE PROTIV REZOLUCIJE O GENOCIDU”: Islamisti kipte od besa zbog poraza u UN
ISLAMISTIČKA Slobodna Bosna još jednom je udarila na predsednika Srbije Aleksandra Vučića samo zato što planira da dodeli nagrade zemljama koje su se usprotivile rezoluciji o takozvanom genocidu u Srebrenici.

Foto: Printskrin
Portal Slobodna Bosna zakukao je zbog Vučićeve najave o dodeli nagrada zemljama koje su stale uz našu državu u teškim vremenima, u jednoj od najvažnijih bitki u novijoj istoriji Srbije. Za rezultat koji je postignut na Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija (84 glasa za rezoluciju; 87 protiv i uzdržanih) najviše je zaslužan Aleksandar Vučić koji je neumorno radio, razgovarao sa mnogim državnicima i objasnio pozadinu priče o Srebrenici.

Foto: Printskrin
Jasno je, dakle, da islamisti prosto ne mogu da podnesu uspeh Srbije i njihov ubedljivi poraz u Ujedinjenim nacijama, pa napadaju svakodnevno, sa svih strana.
Ovo nije prvi put da islamistička Slobodna Bosna napada Srbiju i Aleksandra Vučića. Zapravo, njihova medijska mašinerija neprestano širi dezinformacije, iskrivljuje realnost i podstiče mržnju. S druge strane, Vučić je taj koji neprekidno i neumorno poziva na jedinstvo i saradnju.
Podsetimo, predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se juče iz Njujorka i rekao da će u ponedeljak krenuti u odlikovanje onih zemalja koje su glasale protiv rezolucije o Srebrenici.
BONUS VIDEO:
Hadžifejzović: Srbija pokazala kakvu moć ima, idioti u Sarajevu se pitaju zašto se neko naoružava

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (29)