LIČNI INTERESI I PARANOJA BOJANA SIMIŠIĆA VODE PROTEST ISPRED RTS-A DIREKTNO U PROPAST: Obuzeo ga "napoleonovski kompleks"
AKTIVISTI udruženja „Eko straža“ zabrinuto komentarišu da je njihov “lider” Bojan Simišić potpuno izgubljen i dezorijentisan pred današnji protest u Beogradu, jer je postao opsednut fiks idejom da se cela država urotila protiv njega i njegove porodice.

Foto: Printkskrin
To pripisuju činjenici da je Simišića potpuno obuzeo “napoleonovski kompleks”, zbog čega sopstvene interese i neutemeljene strahove stavlja ispred zajedničkih ciljeva svih drugih organizatora večerašnjeg protesta.
Kao direktnu posledicu takvog ponašanja vide totalnu dezorganizovanost “Eko straže”, koja je rezultovala otkazivanjem pojedinih planiranih govornika da se pojave na protestu, kao i odsustvom plana šta činiti nakon početka skupa.
Kako saznajemo, zbog malodušnosti koja je zavladala u “Eko straži”, odustalo se i od planirane šetnje gradom, što sve skupa organizatore dovodi do zaključka da će večerašnji protest doživeti potpuni fijasko.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)