DAČIĆ O DEMONSTRANTIMA KOJI SU SE VEZALI ZA ŠINE: Kakva je to borba, šta sad, trebamo da čekamo tri godine da se neko odveže?
MINISTAR policije Ivica Dačić prokomentarisao je proteste opozicije u Beogradu gde se osvrnuo na blokadu železničkog saobraćaja.
Foto: Printskrin
- Kakve veze sve ovo ima sa vezivanjem dvojice ljudi noćas za šine? Jer to politička borba? Šta sad, mi treba da čekamo tri godine da se neko odveže? Postoje načini kako se vodi politička borba - istakao je Dačić.
Preporučujemo
Srpstvo između mentaliteta i identiteta: Koliko su duboke naše podele?
04. 05. 2026. u 08:45
ANS: N1 i Tatalović svesno obmanuli javnost, uvodimo odeljak "Zid srama"
04. 05. 2026. u 08:39
Rat blokadera - Lompar: Vladan Đokić je kandidat stranih činilaca i nevladinog sektora
04. 05. 2026. u 08:37
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)