"KURTI DIREKTNO PROVOCIRA RATNI SUKOB": Petković o sramnim upadima tzv. kosovske policije u poštanske prostorije na KiM
05. 08. 2024. u 15:27
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković reagovao je povodom novog akta režima Aljbina Kurtija i zastrašivanja našeg naroda od strane policije tzv. Kosova.
Povezane vesti
KURTI POJAČAVA PRITISAK NA SRBE: Uoči ponavljanja izbora na KiM 28. decembra Priština sprema nove manipulacije i provokacije
SRBI na Kosovu i Metohiji Novu godinu dočekaće u atmosferi pojačanih pritisaka, provokacija i nasilja Prištine, jer je režim Aljbina Kurtija više puta na delu pokazao da u predizbornim kampanjama na maksimum steže obruč oko naših sunarodnika i njegovih političkih predstavnika u Srpskoj listi.
24. 11. 2025. u 16:31
DIREKTOR KANCELARIJE ZA KiM: Kurti je najveći rušitelj dijaloga i mira na Zapadnom Balkanu
DIREKTOR Kancelarije za KiM Vlade Srbije Petar Petković izjavio je večeras da je premijer privremenih prištinskih institucija u ostavci Aljbin Kurti svakim danom sve nervozniji zbog nemogućnosti da formira vladu, zbog čega opet napada Beograd.
27. 10. 2025. u 20:16
SRPSKA DECA U NEMILOSTI ŠIPTARA: Kurtijevci razvalili kuće, mališani lepe vrata svog doma (VIDEO)
U NASTAVKU brutalne fizičke i pravne represije prema srpskom narodu, Aljbin Kurti je jutros naredio akciju hapšenja Srba u Zubinom Potoku i Zvečanu u kojoj je privedeno sedmoro naših sunarodnika.
19. 10. 2025. u 15:25
KURTIJEVI SPECIJALCI RAZBIJALI VRATA NA SRPSKIM KUĆAMA! Sedmoro Srba privedeno u Zubinom Potoku i Zvečanu - Opsadno stanje trajalo satima
U NASTAVKU brutalne fizičke i pravne represije prema srpskom narodu, Aljbin Kurti je jutros naredio akciju hapšenja Srba u Zubinom Potoku i Zvečanu u kojoj je privedeno sedmoro naših sunarodnika.
19. 10. 2025. u 12:47
AGRESIJA JE JEDINA POLITIKA TERORISTA Petković poručio: Kurti oružane sisteme ne nabavlja zbog bezbednosti, već da zastraši i preti
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je večeras da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti oružane sisteme ne nabavlja zbog demokratije i bezbednosti, već da zastraši i preti.
09. 10. 2025. u 00:33
Najnovije iz rubrike
POTVRDILI SMO OPREDELJENOST ZA NASTAVAK JAČANJA PRIJATELJSKIH ODNOSA NAŠIH ZEMALJA: Dačić sa ministrom spoljnih poslova Burkine Faso (FOTO)
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić oglasio se na svom "Instagram" profilu povodom susreta sa ministrom spoljnih poslova Burkine Faso.
19. 12. 2025. u 20:55
MILAN KNEŽEVIĆ IZ ZETE STIGAO KOD VUČIĆA NA SLAVU "Nismo pričali o Botunu, samo o skadarskom krapu" (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom "Instagram" profilu povodom posete Milana Kneževića.
19. 12. 2025. u 20:23
VUČIĆ UGOSTIO PREDSEDNIKA GRUZIJE I NJEGOVU SUPRUGU "Ustanovio sam neverovatnu sličnost u običajima naših naroda" (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom " Instagram" profilu povodom posete predsednika Gruzije Mihaila Kavelašvilia i njegove supruge Tamar.
19. 12. 2025. u 19:01
MINISTARKA MESAROVIĆ SE SASTALA SA KINESKIM MINISTROM TRGOVINE: Ovo su bile teme sastanka dvoje zvaničnika (FOTO)
POTPREDSEDNICA Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović imala je danas bilateralni sastanak sa Vang Ventaom, ministrom trgovine Narodne Republike Kine, posvećen daljem jačanju ekonomske i trgovinske saradnje Republike Srbije i Narodne Republike Kine.
19. 12. 2025. u 18:42
EPIDEMIJA PODELA: Sve dublji raskol među blokaderima (VIDEO)
U poslednje vreme beleže se sve učestaliji i oštriji sukobi među takozvanim blokaderima.
19. 12. 2025. u 18:17
Komentari (0)