EKSPO NIJE SMAO BEOGRAD: Vučić - To su projekti širom cele zemlje

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

02. 05. 2024. u 19:45

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji RTS Dnevnik govorio je i o važnosti EKSPO-a.

ЕКСПО НИЈЕ СМАО БЕОГРАД: Вучић - То су пројекти широм целе земље

Foto: Printskrin RTS

Istakao je da Ekspo nije samo ono što se dešava u Beogradu već projekti širom cele zemlje.

- Želim da obavestim građane da već do kraja godine ćete moći da idete auto-putem do Šapca i brzom saobraćajnicom do Loznice - istakao je on i dodao da su ovo velike promene.

- To je strašno važno. Sve je to EKSPO.

- Svuda će građani imati veće plate i primanja, zato što će Srbija da raste. Na nama je da i nižoj klasi, onima sa nižim primanjima, omogućimo bolje uslove za život.

 Naš nacionalni paviljon biće čudesan, mi ćemo da ga predstavimo za do mesec dana. Nećete verovati da Srbija može tako da se predstavi - dodao je srpski predsednik.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (36)

NAKON KRAHA VEZE SA BASTIJANOM, SREĆU PRONAŠLA PORED MILIONERA: Ana nije prva koju je fudbaler ostavio zbog druge