KABADAHIJA! Đilas demonstrirao kako prolazi svako ko se usudi da mu makar na sekund protivureči, pa čak i njegovi istomišljenici (VIDEO)
DRAGAN Đilas, vođa opozicionog bloka u Srbiji, gostujući u "Utisku nedelje" još jednom je pokazao svoje pravo lice.

Foto: Printskrin
Naime, on je svojim ponašanje demonstrirao kako prolazi svako ko se usudi da mu makar na sekund protivureči, pa čak i njegovi istomišljenici.
Zamislite kako bi prošla Srbija da se nekim čudom vrati na vlast.
Detaljnije pogledajte u videu koji sledi:
Podsećamo, Đilas je sinoć napravio i skandal kada je skinuo bubicu samo zato što mu se nije svidelo tuđe mišljenje.
BONUS VIDEO: BAHATOST ĐILASA: Ne može da podnese kritike pa se ponaša nedolično
Preporučujemo

BULATOVIĆ: Đilas zarobljen u sopstvenoj i Marinikinoj mržnji prema Aleksandru Vučiću
08. 04. 2024. u 13:40

BAHATOST ĐILASA: Ne može da podnese kritike pa se ponaša nedolično (VIDEO)
07. 04. 2024. u 23:38

OTKRIVENO ZAŠTO ĐILAS BEŽI OD IZBORA U BEOGRADU: "Svima je jasno sve"
05. 04. 2024. u 17:38

"NEĆU MOĆI DA PRISUSTVUJEM DOGAĐAJIMA" Država EU zabranila Ficu prelet do Moskve, traže se alternativne rute
SLOVAČKI premijer Robert Fico je izvestio da Estonija nije dozvolila slovačkom avionu za Rusiju da preleti preko njene teritorije i da se traži alternativni put.
07. 05. 2025. u 21:01

"TO JE SKANDAL!" Orban žestoko udario na Ursulu fon der Lajen zbog Ukrajine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban oštro je kritikovao predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen na društvenim mrežama zbog poziva Ukrajini da ubrza pristupanje Evropskoj uniji.
07. 05. 2025. u 15:26

PRIVATNO NASELjE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće
"IMAO sam apartman na Zlatiboru koji sam prodao i taj novac sam uložio u ovaj projekat. Imam vikendicu na Kokinom Brodu, a to je bliže Zlataru. To je zapravo porodična kuća, supruga mi je odatle rodom. Imam želju da živim na Zlatiboru. Bogu hvala, auto-put polako stiže tamo. Dođem danas za Beograd, uveče sviram, a pošto mi do Užica treba dva sata, sutradan s porodicom kuliram u šumi."
07. 05. 2025. u 19:11
Komentari (0)