SRAMNO - AIDA KAŽE DA IMA PODRŠKU ĐILASOVACA I PORUČUJE: Srpski narod je prigrlilo zlo, Srbiji treba denacifikacija (VIDEO)
NAKON učešća na festivalu antisrpske mržnje u Dubrovniku, aktivistkinja Aida Ćorović gostovala je na crnogorskoj televiziji „E“ i tamo izrekla još veće gadosti o Srbiji i srpskom narodu!
Foto: Printskrin
– Jako je dobro što se ponovo u srpskoj javnosti otvara tema ratnih zločina i odgovornosti i krivice Srbije za zločine počinjene u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, na Kosovu tokom devedesetih godina. Ja sam sigurna da će ta tema pre ili kasnije morati da dođe na red i to dakle ja kao stanovnica Srbije, meni je važno jer naravno da je bitno da govorimo o žrtvama. Bitno je da govorimo o ubijenim ljudima, ali je pre svega bitno za denacifikaciju Srbije. To je, nažalost, sve posledica devedesetih godina onda kada je srpski narod prigrlio zlo i prigrlio zločine – kazala je ona.
Potom je priznala da dobija podršku iz redova opozicije okupljene oko Dragana Đilasa, ističući da misli pre svega na Zeleno-levi front čiji su istaknuti članovi Dobrica Veselinović i Radomir Lazović, ali i na Pokret slobodnih građana čiji je predsednik Pavle Grbović.
– Znam da mi možda u privatnim razgovorima neki opozicioni političari kažu „okej, bravo“, tu je samo mali broj ljudi, pre svega mislim na Zeleno-levi front, na Pokret slobodnih građana, na Građanski demokratski forum, od njih dobijam onako i otvorenu podršku. Ja sam dobila čak novac od jednog političara da platim tu kaznu, ja sam se zahvalila, primila sam novac i dala sam ga u humanitarne svrhe – nevela je Aida Ćorović, što možete pogledati u snimku na početku teksta.
Preporučujemo
VENECUELA POSLE AGRESIJE: Maduro sleteo u Njujork, preti mu smrtna kazna; Protesti protiv Trampa (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, u subotu ujutro odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni i helikopteri, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 00:07
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)