SKANDAL NA N1: Traže doživotnu zabranu ulaska u Srbiju Srbima iz Republike Srpske (VIDEO)

22. 02. 2024. u 12:36
NAKON serije laži o Srbima iz Republike Srpske na proteklim izborima u Srbiji, na N1 sada su se mogle čuti i pretnje.
Ko si bre ti matori da nekom zabranjujes ulaz u srbiju To mozes kad budes imao tvoju privatnu drzavu ili budes neko ali to nema nikakve sanse Mator si bre
Da si neko , jeli ? E sreca što si niko .
Kaže ovaj Teodorović da bi on učinio ovo ili ono da je netko a na njegovu izjavu mogu reći samo to da mi je veliko zadovoljstvo što je on nitko I ništa a svu štetu koju on može naneti Srbima je na nivou štete koju žaba može naneti lešniku.
Ali pošto nisi neko, nego si niko, sedi, ćuti i pokrij se ušima!
Dobro je ,majstore,da ti nisi "neko".Sjajno je što si NIKO!!!!
Sreca sto si niko, da se ja pitam al imas srecu pa se ne pitam
Ovo je skandal svih skandala do sada.
Doživotna zabrana ulaska u Srbiju, zbog čega? Teodorović je prešao sve granice normalnosti i pristojnosti
Ono sto izlazi iz usta opozicionara je za svaku osudu.Puni su mržnje i zavisti.
Ovakvim izjavama opozicija ponovo pokazuje svoje pravo lice.
"pametan čovek" bi prvo pročitao zakon a onda lupao gluposti.
Zato i nisi neko, nego niko.
Kamo srece da njemu mozemo abraniti da lupa gluposti u medijima
Na osnovu cega bi tim ljudima zabranio ulazak, zato sto su dosli da ostvare pravo koje im je zagarantovano zakonom...
Ovo je necuveno, srecom da se on nista ne pita
Ovo je ne samo napad na pojedince, već i na princip slobode izražavanja. N1 bi trebalo da se distancira od ovakvih pristupa.
Srecom pa je narod na vreme prepoznao da ovakvi nikad ne treba da budu na vlasti
Poziv na zabranu ulaska za Srbima iz Republike Srpske je ne samo diskriminatorski, već i izaziva podelu među narodom. N1 bi trebalo da preispita svoju ulogu u takvim incidenatima.
Ako N1 želi biti relevantan izvor informacija, trebalo bi da se drži profesionalnih standarda, a ne da podržava političke obračune
Ovi kad bi dosli na vlast oni bi zabranili svim Srbima ulazak u sopstvenu drzavu. Sramota jedna.
Nasem narodu iz Republike Srpske niko ne moze da zabrani ulazak u Srbiju.
Sloboda izražavanja je temeljni princip demokratije. Tražiti zabranu ulaska zbog političkih uverenja je direktno kršenje ovog principa.
Ovakve inicijative su opasne po demokratsko društvo. Novinari treba da budu posvećeni informisanju, a ne političkom progonu
N1 treba da se distancira od ovakvih pristupa i da se vrati etičkim novinarskim standardima. Ovo nije način na koji se štiti sloboda medija
I to je akademik, demokratski nema šta. ?
Ja bih tebi i sličnima oduzeo pasoš i fržavljanstvo. Pa idi gde ti volja.
Koji grmalj od ljudske sorte. Dobro si rekao da sam ja netko. Srecim po ljudski rod sto si NITKO!!
A pošto nisi neTko, kako kažeš..od ..ebi
Ti akademik ti si sramota,, čovek,,!
Da si neko a zbog takvog mišljena biti ćeš niko i ništa i to doživotno.
Ali posto si ti niko i nista,od tvojih zelja nista
"Da sam ja neko"-ti si niko i tako će ostati.
Sreća pa nisi neko, a tako će i ostati.
Ova mržnja prema Srbima je prelila čašu, sva sreća pa N1 nema nacionalnu frekvenciju, treba ih skroz zabraniti jer šire mržnju i nasilje, fuuuujj
Najnovije iz rubrike

SRAMNO: Studenti foteljaši koji trče do Brisela ucenjuju dijasporu (VIDEO)
STUDENTI u blokadi koji trče do Brisela na još jedan način otkrili su šta se zapravo krije iza tog poduhvata, kao i iza samih blokada i protesta.
02. 05. 2025. u 14:17

AKTIV ŽENA POKRETA SOCIJALISTA: Zakon o ostvarivanju prava iz Alimentacionog fonda štiti decu, ali i majke
DRŽAVA je spremna da očuva tradicionalnu porodicu, Zakon o ostvarivanju prava iz Alimentacionog fonda štiti decu, ali i majke koje su neretko prinuđene da rade i po više poslova, poručuju iz Aktiva žena Pokreta socijalista.
02. 05. 2025. u 12:41

"DEKAN DRID JE BIO OKRUŽEN HIJENAMA U LJUDSKOM OBLIKU" Vučević o nasilju ispred novosadskog DIF-a - Dajemo mu podršku za hrabrost i odlučnost
PREDSEDNIK SNS Miloš Vučević istakao je za Prvu televiziju da se u Novom Sadu ispred DIF-a desilo ogoljeno nasilje i sprečavanje da ovaj fakultet radi nakon odluke Uprave fakulteta.
02. 05. 2025. u 11:29

ONI KOJI IH DOČEKUJU SU SLIKA I PRILIKA PROTESTA I BLOKADERA: Pojma nemaju šta traže i o čemu se radi, ali zato vređaju Srbiju i njen narod!
DOČEK blokadera foteljaša u Beču je prava slika protesta, gde se jasno vidi da i oni koji ih dočekuju nemaju pojma o čemu se radi, ali znaju da vređaju Srbe i naš narod.
02. 05. 2025. u 11:18

U KRAGUJEVCU VANREDNI PLENUM BLOKADERA FOTELJAŠA: I u Beogradu odlučuju o zahtevu za izbore (FOTO)
U KRAGUJEVCU će danas biti održan vanredni plenumi blokadera foteljaša, kako bi izglasali zahtev za prevremene izbore.
02. 05. 2025. u 10:53
Komentari (51)