ORLIĆ O ĐILASU: Tajkun koji je video Davos samo na TV i pojma nema šta se tamo radi

VLADIMIR Orlić reagovao je na pisanje Nove S u kojem je Dragan Đilas poručio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "šta treba da radi u Davosu".

ОРЛИЋ О ЂИЛАСУ: Тајкун који је видео Давос само на ТВ и појма нема шта се тамо ради

Foto: Printskrin

- Đilasova opomena Mariniki da više ne halucinira Vučića "iza zavese", jer je on u Davosu? Ili tajkun koji je video Davos samo na TV i pojma nema šta se radi tamo, misli lažima da izvrda ono što treba da uradi pred svojima? Kad ta lopuža kaže "pokrao" smeju se svi: odavde do Davosa - napisao je Orlić na svom zvaničnom Iks nalogu.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije