VUČIĆ U DRUŠTVU MALOG VOZI ULICAMA BEOGRADA: "Četiri godine, godine duge" (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak na svom TikTok nalogu i prikazao delić atmosfere iz njegovog automobila
Foto: Printskrin Tik Tok
Naime, Vučić i ministar finansija Siniša Mali provozali su se večeras pored "Zimske bajke", popularnog mesta koje Beograđani obožavaju, a snimak ovog izlaska je objavljen i na TikToku.
- Siniša je slikar, snimatelj, ili kako se to kaže. Pobegli smo ovim mojima iz obezbeđenja, ovo je "Zimska bajka" pogledaj koliko je ljudi super izgleda, svi radosni, spremili se za praznike - kaže predsednik Vučić, dok vozi.
On je rekao ministru Malom da je danas bio jedan stranac kod njega, i da će posle otkriti i koji.
- On je rekao sve je super, ubedljivo ste pobedili, ali kaže za grad, dajte im izbore. Ne mogu da dajem, narod je rekao, ne može država da se ruši. To je narod rekao - ističe Vučić.
Ovo su četiri godine mira, četiri godine napretka za Srbiju, dodao je on.
Mali je potom otkrio koje "iznenađenje" je spremio, i odvrnuo na radiju pesmu "Četiri godine" Lepe Brene, uz koju su predsednik i ministar finansija zapevali.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (85)