"OVO JE DIREKTNA DESTABILIZACIJA SRBIJE" Premijerka Brnabić odgovorila na neosnovane optužbe
PREDSEDNICA Vlade Republike Srbije Ana Brnabić na vanrednoj konferenciji za medije govorila je o navodnim nepravilnostima na izborima u Srbiji.

Foto: Printskrin/Pink
Premijerka je rekla da se obraća povodom press konferencije NVO CRTA koja je učestvovala na izborima kao posmatrači, te o navodnim nepravilnostima na izborima u Srbiji.
- Očekivala sam da čujem kakve su nepravilnosti zabeležili jer ih nisu konstatovali kroz zapisnike. Ništa nisu predali RIK-u, GIK-u i tužilaštvu. Čula sam, kao i svi ostali građani Republike Srbije, jedno veliko ništa - kazala je premijerka.
Ona je rekla da smo čuli samo insinuacije, nagađanja, poluinformacije, anonimne dojave...
Ona je dodala da tu nema profesionalizma, objektivnosti, nepristrasnosti, i kazala da je to jedno brutalno navijačko ponašanje.
- Sve što smo čuli i videli nema nikakve veze sa SNS i sa listom "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" i listom "Beograd ne sme da stane". Ovo je direktna destabilizacije Srbije i pokušaj rušenja ustavnog poretka - kazala je ona.
BONUS VIDEO: Premijerka Brnabić saopštava prve rezultate - SNS 47,1 odsto

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)