PRVE PROJEKCIJE IPSOS/CeSID: SNS 46%, SPN 23%, SPS 6,9%
PREMA prvim projekcijama IPSOS/CeSID-a, na osnovu 65,1 odsto uzorka, lista "Srbija ne sme da stane" osvojila je na parlamentarnim izborima 46,6 odsto glasova, lista "Srbija protiv nasilja" 23 odsto, lista oko SPS-a 6,9 odsto, koalicija Nada 4,9 odsto i "Mi - Glas iz naroda" 4,8 odsto.
Foto: Tanjug
Blizu cenzusa je i koalicija Dveri i Zavetnika, koji imaju 2,8 odsto.
Rezultate izbora pratite uživo na našem portalu KLIKOM OVDE.
Preporučujemo
PRVI REZULTATI PARLAMENTARNIH IZBORA U SRBIJI: RIK objavio prve podatke (FOTO)
17. 12. 2023. u 21:24
APSOLUTNA POBEDA: Lista "Srbija ne sme da stane" više od 90% u ovim mestima
17. 12. 2023. u 21:13
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (1)