DODIK: Ko je god za jedinstvo srpskog naroda, neka ne glasa za "Srbiju protiv nasilja"!

Biljana Ristivojević

04. 12. 2023. u 10:36

ZA Republiku Srpsku je najvažnije da Srbija ostane snažna, a da bi ostala snažna ne sme pasti u ruke autošovinista, poručio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik.

ДОДИК: Ко је год за јединство српског народа, нека не гласа за Србију против насиља!

Foto: Printskrin

- Gledam ovu listu "Srbija protiv nasilja", šta to znači, da oni koji nisu na toj listi su za nasilje?! Ja na toj listi vidim mnoge koji misle da je Republika Srpska eksces, da ne treba da postoji! Oni nama nisu politički protivnici, oni su nama neprijatelji - izjavio je Dodik, pa dodao:

- Možete misliti šta bi bilo sa nama da takvi ljudi dođu na vlast! Žive u krugu dvojke i oni kažu da je u Srebrenici bio genocid?! Ko god da drži do jedinstva srpskog naroda, nemojte glasati za tu listu! Oni su patološki protiv srpskog naroda, oni bi sutra otkačili R. Srpsku, KiM, a kad bi im neko tražio Vojvodinu i Sandžak, dali bi i to!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (40)