"UDRI PO VUČIĆU, UDRI PO LISTI "SRBIJA NE SME DA STANE": Predsednik o centralnoj ideji ovogodišnje kampanje koju vrši opozicija
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić, gostujući na televiziji Tanjug osvrnuo se na kampanju koju pripadnici opozcije vrše protiv njega.

Foto Tanjug
- Udri po Vučiću, udri po listi "Srbija ne sme da stane" jer je cilj spoljnih centara moći da se lista koja je najviše doprinela razvoju Srbije. Bilo je za očekivati, stranke bivšeg režima provode najprljaviju kampanju protiv Srbije. Oni programe nemaju. Pokušaćemo da radom sa ljudima naterenu da se suprostavimo - kaže predsednik.

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)