"NOĆIMA ZBOG TOGA NE SPAVAM" Vučić pre sastanka sa "velikom petorkom" - Srbija uvek pripada našem narodu (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Šapcu da će danas biti najteži dan za njega, a jedan od najtežih za Srbiju.

Foto: TV Pink printskrin
- Pretpostavljam sa čim dolaze i šta donose. Noćima zbog toga ne spavam, ne znam da li bih vikao od muke, da li bih plakao od muke, ali na kraju sve što mogu da kažem to je da ćemo tražiti način i da ćemo uspeti da sačuvamo Srbiju i da je ne damo na poklon nikome, već da uvek pripada našem narodu. Dolazi za sat vremena petorka velikih, jakih, najjačih, silnih. Mi smo mala zemlja, moramo da vodimo brigu o sebi. Neću da se borim i čuvam sebe, ali ću da se borim i čuvaću Srbiju, boriću se svim srcem ma koliko da ih je. Čuvaću i KiM i naš narod na KiM - rekao je Vučić pre sastanka sa "velikom petorkom".

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (107)