BRNABIĆ O RAMI: Ne mogu srdačnije da se pozdravim sa čovekom koji traži sankcije Srbiji
16. 10. 2023. u 17:25
PREMIJERKA Ana Brnabić rekla je danas u Tirani gde se održava Samit Berlinskog procesa, da ne zna zašto je albanski premijer Edi Rama tražio da se uvedu sankcije Srbiji, ocenjujući da to nije u skladu sa dobrosusedkim odnosima, niti sa onim što se radi u okviru inicijative "Otvoreni Balkan".
Povezane vesti
I ALBANIJA HOĆE SVOJ, BEKTAŠIJSKI VATIKAN: Iznova pokrenuta priča o stvaranju mikro-države derviškog reda u Tirani
PRIČA o stvaranju mikro-države derviškog reda bektašija na prostoru Tirane, gde se sada nalazi Svetski centar bektašizma pod starešinstvom "babadede" Babe Mondija, iza koga se krije identitet Edmonda Brahimaja, bivšeg albanskog obaveštajnog oficira, ovih dana je iznova reciklirana.
10. 02. 2026. u 14:03
Najnovije iz rubrike
FIJASKO: Totalni poraz Zagorkinih kandidata na ponovljenim izborima za članove Visokog saveta tužilštva
NAKON ponovljenih tužilačkih izbora za članove Visokog saveta tužilštva (VST) iz reda javnih tužilaca pobedu na nivou viših javnih tužilaštava odneo je Nikola Usloković iz Višeg javnog tužilaštva u Beogradu sa osvojenih ukupno 110 glasova.
25. 02. 2026. u 16:33
VELIKE GUŽVE I U BAJINOJ BAŠTI: Narod došao da izrazi podršku listi SNS širom Srbije - Oglasio se Vučević (FOTO)
LIDER Srpske napredne stranke i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević boravi danas u Bajinoj Bašti.
25. 02. 2026. u 16:15
VUČEVIĆ NA OTVARANJU MUZEJA ĆIRILICE: Naš najvažniji zadatak je da sačuvamo svoj identitet i naše srpsko ime
U RAČI danas je otvoren Muzej ćirilice, a predsednik SNS i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević istakao je na otvaranju da taj muzej treba da bude mesto gde će mlade generacije naučiti da je ćirilica istinsko bogatstvo i deo evropske kulturne raznolikosti.
25. 02. 2026. u 14:11
CRNO NA BELO: Pajtić priznao da se blokaderi služe fašističkim metodama (VIDEO)
BOJAN Pajtić priznao je da se blokaderi služe fašističkim metodama.
25. 02. 2026. u 13:59
NEPREGLEDNA KOLONA LJUDI U ARANĐELOVCU: Građani dočekali Anu Brnabić sa oduševljenjem (FOTO)
PREDSEDNICA Skupštine Ana Brnabić prisustvovala je prikupljanju potpisa za SNS listu u Aranđelovcu.
25. 02. 2026. u 13:53
Komentari (0)