NIKADA NEĆEMO OSTAVITI NAŠ NAROD I SRPSKU NA CEDILU: Vučević o sankcijama Dodiku - "To je neprimereno i sramotno"
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević rekao je danas da nikada nećemo ostaviti naš narod i Republiku Srpsku na cedilu, dok je sankcije koje su uvedene rukovodstvu srpskog entiteta nazvao sramotnim.

Foto: P. Milošević
- Srbija će nastaviti da podržava i pomaže Republiku Srpsku i naš narod uvek i uprkos svima, i bez obzira na jačinu napada. Smatram da su sankcije prema legitimno izabranom rukovodstvu Srpske u najmanju ruku neprimerene, a svakako sramotne i mi ćemo se prema njima odnositi kao da ne postoje - rekao je Vučević.
BONUS VIDEO: Brnabić - Da li će se u Sloveniji tražiti smene političara zbog elementarnih nepogoda?
Preporučujemo

NIJE ZNAO GDE SE PROBUDIO: Ispovest Bojan Marović o tome kako mu je opala kosa
11. 08. 2023. u 19:18

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (179)