"DELIJA I GROBAR U POLUVREMENU UTAKMICE": Vučić sa Dodikom gledao košarkaški derbi - poslao kratku, ali jaku poruku (FOTO)

18. 06. 2023. u 22:19

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom gledao je košarkašku utakmicu Crvena Zvezda - Partizan u Beogradu.

ДЕЛИЈА И ГРОБАР У ПОЛУВРЕМЕНУ УТАКМИЦЕ: Вучић са Додиком гледао кошаркашки дерби - послао кратку, али јаку поруку (ФОТО)

- Delija i grobar u poluvremenu utakmice. Živela Srbija, živela Srpska - napisao je predsednik na zvaničnom Instagram nalogu, uz fotografiju sa poluvremena.

Crvena zvezda i Partizan igraju danas treću utakmicu finala ABA lige, a prenos možete uživo da pratite uz portal "Novosti".

Partizan je u prethodna dva duela odbranio domaći teren i vodi sa 2:0, a večeras na terenu suparnika ima priliku da osvoji titulu i izbori plasman u Evropu.