PREDSEDNIK O LICEMERJU OPOZICIJE: Izgubili su se u svojoj mržnji
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se u obraćanju javnosti i na slučaj Savković.
Foto: Tanjug/Rade Delić
-Ja nisam želeo da učestvujem i neću u gonjenju Savkovića, poznajem ga iz nekih ranijih vremena. Meni je važno da vidite kako izgleda to licemerje. Prvi dan nakon što je Ana pokazala "obešen Vučića" kojem su se toliko radovali i pravili se da ga ne vide, jer postoje i onui ljudi koji jedva čekaju da dođe do nasilja. Aleksić prvo kaže da očekuje da policija uhapsi onoga što je nosio lutku sa Vučićem. Onda mere sate i kažu prošlo je 12 sati, jer je to "laž". Broje sate koliko nismo uhapsili nikoga. Onda kada privedemo čoveka za koga su rekli da ne postoji i kada vide da je reč o istaknutom opozicionom predstavmniku, onda kažu da to nije krivično delo, i pozivaju na protest jer smo ispunili sve što su želeli - rekao je Vučić. - To je kada se neko izgubi u svojoj mržnji. Ona je veoma glasna, ali nikada nije mogla da pobedi ni ljubav, ni pravu podršku. One su tiše, ali uvek pobeđuju.
Foto Novosti
Istakao je da je fizično nasilje nešto što država nikada i ni po koju cenu neće dozvoliti.
Preporučujemo
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (138)