LJILJANA SMAJLOVIĆ: Prijatno su me iznenadile mere države nakon tragedija (VIDEO)

Новости онлине

20. 05. 2023. u 14:11

NOVINARKA Ljiljana Smajlović rekla je danas da su je prijatno iznenadile mere države nakon tragičnih događaja u OŠ Vladislav Ribnikar na Vračaru i u Mladenovcu.

ЉИЉАНА СМАЈЛОВИЋ: Пријатно су ме изненадиле мере државе након трагедија (ВИДЕО)

Foto: Printscreen/Prva

Ona kaže da je očekivala da se to prelije na politički teren, i da kada opozicija ugleda neku pukotinu pokušava da je iskoristi.

- A očekivala sam i da država preduzme mere koje je preduzela. Kontrole i suzbijanja naoružanja. Nisam očekivala razoružavanje Srbije, i to me je prijatno iznenadilo. Kako se preko noći okrenula nacija protiv oružja - rekla je Ljiljana Smajlović.

Novinarka dodaje da su mere države bile brze, i išle dalje nego što je ona pretpostavljala.

- Naše mere su vrlo slične onima koje su Australija i Novi Zeland uveli kada su imali prve masovne napade. I te su mere dovele do dramatičnog pada broja tih zločina. To sam proveravala zato što mi je bilo čudno da vlast nekoliko sati posle nesreće ima 10 mera - kaže ona.

Ljiljana Smajlović kaže da je provala nezadovoljstva nije previše iznenadila.

- To je prilika za jednu opoziciju koja je dugo frustrirana, pošto ne može da nađe neku pukotinu u štitu Aleksandra Vučića - zaključuje ona.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Pešić se vraća na klupu Pirota!

Kari’s on fire – Pešić se vraća na klupu Pirota!

SVUDA pođi, kući dođi – Pešić se vraća na klupu Pirota! Kako Mozzart sport saznaje, selektor košarkaške reprezentacije Srbije preuzima još jedan važan zadatak i diže ceo svoj rodni kraj na noge! Ova odgovorna dužnost poverena mu je u velikoj akciji Fondacije Mozzart i KSS-a, a svečana promocija zakazana je za subotu, 21. jun u 20.00 časova na Omladinskom stadionu u Pirotu!

19. 06. 2025. u 13:00

Komentari (39)

BOSANKE NISU ZNALE ŠTA IH JE SNAŠLO: Ceo svet priča o onome što se desilo u Kini (VIDEO)