VI STE PRIMER KAKO SE VOLI SRBIJA: Pogača i so za pešake s Kosmeta u Raškoj (FOTO)
ZA SRBE sa Kosova i Metohije koji su juče iz Leposavića i Kosovske Mitrovice krenuli peške za Beograd da podrže predsednika Aleksandra Vučića i državu Srbiju na mitingu jedinstva 26. maja, danas je u Raškoj priređen domaćinski doček uz so i pogaču koju im je poslužila devojka u narodnoj nošnji.

Foto: Novosti
Njih je na putu dočekao narod koji im je poželeo srećan i miran put, kao i predstavnici lokalnog rukovodstva i aktivisti Srpske napredne stranke koji su im zahvalili za požrtvovanje i trud kojim podržavaju svoju državu Srbiju i predsednika Aleksandra Vučića.

Foto: Novosti
Dejan Marjanović iz Leposavića rekao je da ih ni kiša ni loše vreme neće sprečiti da ispune svoj cilj.
- Krenuli smo juče sa punkta Jarinje, sinoć smo stigli u Biljanovac, prespavali i krećemo put Kraljeva. Nastavljamo naš put do Beograda. Danas su meteo-uslovi lošiji nego juče, imali smo manjih poteškoća sa žuljevima na nogama i zahvaljujemo opštini Raška i medicinskom timu na pomoći. Nastavljamo put i poručujemo predsedniku Vučiću sa ovog mesta da se bori, da Srbija ne sme da stane – poručio je Marjanović.

Foto: Novosti
Darko Milićević, pomoćnik predsednika opštine Raška i predsednik opštinskog odbora SNS Raška, poželeo je srećan put prijateljima sa Kosova i Metohije.
- Okupili smo se ovde da naše prijatelje, braću sa Kosova i Metohije dočekamo na prolasku kroz našu teritoriju, da im poželimo srećan put i zahvalimo za sve što čine za državu Srbiju i što podržavaju predsednika Aleksandra Vučića u naporima da sačuva naše Kosovo i Metohiju i podržavaju sve ono što nas čini jednim dobrim, kompaktnim društvom, da možemo da se borimo sa svim onim problemima koji nas zatiču danas – poručio je Milićević.
BONUS VIDEO: ZA VUČIĆA NAM NIŠTA NIJE TEŠKO - Mladići iz Kosovskog Pomoravlja danas prepešačili oko 70 kilometara

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

MOGUĆA I ZATVORSKA KAZNA: Koje sankcije prete Laziću - advokat objasnio šta čeka pevača posle saobraćajke
ADVOKAT Boško Žurić detaljno je objasnio kakve kazne sleduju za ono što je uradio pevač Darko Lazić.
26. 09. 2025. u 12:39
Komentari (17)