VUČIĆ NA SEDNICI SKUPŠTINE O KOSOVU: Predsednik prisustvuje zasedanju, Orlić otkrio kada će biti sazvana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na sednici Skupštine Srbije posvećenoj Kosovu i Metohiji koja će uskoro biti održana, rečeno je u Predsedništvu.

Foto: N. Skenderija
Prethodno je predsednik Skupštine Srbije Vladimir Orlić za Tanjug izjavio da će sednica skupštine o Kosovu i Metohiji biti održana uskoro, verovatno u narednih desetak dana.
- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić će biti pozvan, naravno, a poznato je da se on svakom pozivu skupštine uvek odazivao, govorio otvoreno o svemu i odgovorao na sva pitanja i primedbe - rekao je Orlić.
Naveo je da će se videti da li će na sednicu da dođu i oni koji na sve imaju primedbe.
- Videćemo da li će na sednicu uopšte da dođu ili kao i obično samo nakratko da svrate do sale, kad je njihov red za kameru, ovi što na sve imaju primedbe i nikakve ozbiljne konsultacije na temu KiM ih očigledno ne zanimaju - napomenuo je Orlić.
Vučić je sinoć rekao da će u narednim danima pozvati sve predstavnike poslaničkih grupa kako bi ih upoznao sa detaljima evropskog plana o KiM, kao i da će se tražiti značajnija uloga parlamenta i Vlade.
BONUS VIDEO: Petković obišao ranjenog Miljana Delevića
Preporučujemo

CECINA PORUKA USRED EMISIJE: Kad je voditeljka pročitala, Moka je pocrveneo od stida
23. 01. 2023. u 13:27

HISTERIJA U OPOZICIONIM MEDIJIMA: Panika nakon važnog obraćanja predsednika Vučića
24. 01. 2023. u 12:52

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (65)