MINISTAR spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da je svaki predlog dogovora koji ne podrazumeva tzv. Kosovo kao nezavisnu državu i njeno priznanje, odnosno članstvo u Ujedinjenim nacijama, dobra tema i osnova za dalji razgovor, prenosi RTS.
Bravo Dacicu neka svakom u svetu je jasno mi smo pobedili NATO 1999 i NATO u Kumanovu potpisao kapitulaciju na mi pa je normalno da pobednik mora da dobije sve
SMRT i krvoproliće su jedino što blokadni nasilnici nude kao program, a ovo su dokazali još jednom - ovoga puta morbidnim performansom ispred prostorija Srpske napredne stranke u Gornjem Milanovcu.
IDEOLOG blokadera, profesor Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, Dinko Gruhonjić, poznat po ustašoljublju i mržnji svega što je srpsko, dao je intervju za magazin "Standard", u kojem zagovara svoju zamisao da studentski pokret, odnosno blokaderi, treba da osnuje svoju političku organizaciju!
DELUJUĆI kao branioci Dragana Šolaka, a predstavljajući se i kao "borci za slobodu medija", iz dana u dan Šolakovi mediji i njima bliski savetnici i saradnici srljaju iz sramote u sramotu.
Pero
04.12.2022. 01:51
Bravo Dacicu neka svakom u svetu je jasno mi smo pobedili NATO 1999 i NATO u Kumanovu potpisao kapitulaciju na mi pa je normalno da pobednik mora da dobije sve
Rade
04.12.2022. 06:48
Sta je vise sa tom fijokom sa novim otpriznavanjima? vadite to!