VUČIĆ I ERDOGAN OBIŠLI KULU BEOGRAD Predsednik Srbije "Ponosan na novo lice našeg glavnog grada"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom Kulu Beograd.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
- Ponosan na novo lice našeg glavnog grada, pokazao sam prijatelju @rterdogan Kulu Beograd sa kojeg se vidi naša prelepa prestonica. Iskoristio sam priliku da još jednom zahvalim vrednim radnicima i graditeljima iz turskih kompanija na savršeno obavljenom poslu - napisao je Vučić.
Preporučujemo
ZLATNO DOBA TURSKO-SRPSKIH ODNOSA: Vučić se zahvalio Erdoganu na poseti
07. 09. 2022. u 14:38
VUČIĆ O MERAMA ŠTEDNjE ELEKTRIČNE ENERGIJE U EU: Četiri mere su razumne i dobre mere
07. 09. 2022. u 14:11
VUČIĆ O PUTINOVOM GOVORU: Ova zima će biti hladna, a sledeća polarna
07. 09. 2022. u 14:00
PUTINOV SPECIJALAC: Gotovo je sa Grenlandom, neka se spremi Kanada?
SJEDINjENE Američke Države su već odlučile o sudbini Grenlanda, da li je na redu Kanada, zapitao se Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimir Putina za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
06. 01. 2026. u 12:49
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (14)