"ŠTA JE DOZVOLJENO JUPITERU, NIJE I VOLU": Vučić o tome što su dizali dreku kada je Lavrov trebalo da dođe u Srbiju
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je danas to što su u Evropi dizali dreku kada je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov trebalo da poseti Srbiju.
Foto: D. Milovanović
- Lako je dizati dreku protiv nekoga za koga misle da je mali, pa im je čudno da ti mali mogu da vode samostalnu i suverenu politiku. A njima je sve dozvoljeno... Šta je dozvoljeno Jupiteru, nije i volu.
Na pitanje da li će Srbija uvesti sankcije Rusiji, predsednik je rekao da Srbija ima isti stav već 150 dana.
- Mi imamo svoju politiku. 150 dana imamo isti stav. Imamo politiku da se ne dodvoravamo nikome i da vodimo računa o našim interesima - rekao je Vučić.
Na pitanje da je Sijartro u Moskvi sa Lavrovim, kako on to vidi, predsednik je odgovorio:
– Srbija se ne meša u odnose suverenih zemalja – rekao je Vučić.
Preporučujemo
PRIKAZ SREDSTAVA NAORUŽANjA: Vučić pokazao El Sisiju najbolje srpsko oružje (FOTO/VIDEO)
21. 07. 2022. u 17:35 >> 17:58
"GRUŽA 2022": Vučić sutra na pokazno-taktičkoj vežbi Ministarstva unutrašnjih poslova
21. 07. 2022. u 16:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (1)