BOŠKO OBRADOVIĆ TVRDI: Prelazimo cenzus
LIDER Dveri Boško Obraodvić tvrdi da će koalicije Dveri-POKS preći cenzus na parlamentarnim izborima.
Foto Tanjug
- Pred vama stoje budući narodni poslanici u Skupštini Republike Srbije. Prema prvim rezultatima na uzorku od 30 odsto onoga što smo prebrojali, nalazimo se na 4.5 odsto na parlamentarnim izborima – rekao je Obradović.
On podseća da se i dalje broje glasovi, ali tvrdi da je Patriotski blok daleko iznad cenzusa.
- Ovo je veliki dan za sve nas, u srpsku Skuptšinu ulaze oni koji su vesnik političkih promena, i neko ko je nedostajao političkoj sceni – dodao je predsednik Dveri.
Obradović se zahvalio kontrolorima i pristalicama koji su danas vredno radili.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)