SKIDALI TABLICE, PUCALI NA LJUDE, "HAPSILI" SLATKIŠE: Za dve godine vlada u Prištini sprovela niz antisrpskih akcija
26. 03. 2022. u 08:00
LISTA Kurtijevih ekstremnih poteza za dve godine koliko je na vlasti je poduža. On uporno odbija da formira Zajednicu srpskih opština, ruši briselski dijalog i kao uslov svih uslova postavlja priznavanje Kosova od strane Srbije.
Povezane vesti
OTIMAČINI NEMA KRAJA: Tzv. kosovska inspekcija zatvorila još dva kafića u severnoj Mitrovici
TZV. KOSOVSKI inspektori zatvorili su još dva ugostiteljska objekta na glavnom šetalištu u severnom delu Mitrovice uoči vikenda, a uobičajeni izgovor za uništavanje srpskih preduzetnika i onemogućavanja naših mladih sunarodnika da se okupe i zabave je "nepoštovanje propisa".
16. 11. 2025. u 07:00
KURTIJEVI TERORISTI OSKRNAVILI ZASTAVU SRBIJE: U Goraždevcu ponovo skinuta zastava Srbije sa spomenika posvećenom žrtvama NATO bombardovanja
U GORAŽDEVCU je danas ponovo skinuta zastava Srbije sa spomen-obeležja posvećenog žrtvama NATO bombardovanja 1999. godine, prenosi Radio Goraždevac.
21. 08. 2025. u 21:22
Najnovije iz rubrike
PO UKRAJINSKOM RECEPTU, SVE VEĆ VIĐENO: Invalidska kolica, štrajk glađu i ratni veterani (FOTO)
JOŠ jednom se pokazalo da su svi planovi blokadera već viđeni i da su rađeni po majdanskom scenariju iz Ukrajine, prenose mediji.
16. 11. 2025. u 17:17
NOVI SNIMAK ANE MIHAJLOVSKI DIGAO PRAŠINU, OPLELI PO BLOKADERKI: Našu decu bodriš da blokiraju fakultete, a svoju šalješ u Atinu na studije
OSVANULA je nova glasovna poruka poznate blokaderke Ane Mihajlovski, koja se nalazi u prvim redovima na gotovo svakom blokaderskom skupu.
16. 11. 2025. u 17:16
SPREMNI SMO NA SPECIJALNU OPERACIJU: Vučić otkrio šta je plan ako se Rusi ne dogovore sa izabranim partnerima oko prodaje NIS
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na sednici Vlade dao je predlog Vladi da ukoliko Rusi sa izabranim partnerima ne dogovore oko kupoprodaje NIS, da mi kao Srbija morao da ponudimo bolju cenu.
16. 11. 2025. u 17:11
Ima li tu mesta za reagovanje nadležnog tužioca po službenoj dužnosti?
Već više meseci, blokaderi i opozicioni plaćenici u svoje prve redove isturaju, doduše dobrovoljno, majku jednog od nastradalih mladića u padu nastrešnice na železničkoj stanici u Novom Sadu.
16. 11. 2025. u 16:54
PREDSEDNIK FISKALNOG SAVETA BLAGOJE PAUNOVIĆ: Predloženi budžet za 2026. fiskalno i makroekonomski održiv
PREDSEDNIK Fiskalnog saveta Srbije Blagoje Paunović izjavio je danas da je predloženi budžet za 2026. godinu fiskalno i makroekonomski održiv.
16. 11. 2025. u 15:07
Velja
26.03.2022. 09:45
Dokle? Dokle ćemo ove zlotvore još da trpimo?