IZBORNA KOMISIJA KNJAŽEVAC: Potvrđena i lista socijalista
IZBORNA komisija opštine Knjaževac potvrdila je i listu Socijalističke partije Srbije „Ivica Dačić – premijer Srbije“.

FOTO: Privatna arhiva
Na vanrednim lokalnim izborima koji će u opštini Knjaževac biti održani 3. aprila, pod rednim brojem 2, nastupiće i izborna lista „Ivica Dačić – premijer Srbije“. Lista knjaževačkih naprednjaka nešto je veća od dvotrećinske i ima 29 kandidata za odbornike, od 40 koliko ih broji lokalni parlament.
Prvi na listi je Darko Živković, diplomirani menadžer, dugogodišnji odbornik socijalista u lokalnom parlamentu i predsednik Opštinskog odbora SPS, a na listi su i lekari, stomatolozi, ekonomisti, poljoprivrednici, medicinski tehničari, vaspitači, studenti...
Druga na listi je, takođe doskorašnja odbornica, Marija Cvetanović, koja i kandidat za narodnog poslanika na parlamentarnim izborima rangirana na 45. mestu izborne liste koalicije Socijalističke partije Srbije, Jedinstvene Srbije i Zelenih Srbije.
Izborna komisija u Knjaževcu je ranije proglasila i listu „Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve“ sa 40 kandidata za odbornike Srpske napredne stranke sa partnerima Ujedinjenom seljačkom strankom Srbije, Partijom ujedinjenih penzionera i Socijaldemokratskom partijom Srbije.
Inače, na prethodnim lokalnim izborima u opštini Knjaževac, juna 2020. socijalisti su osvojili pet mandata, listi „Aleksandar Vučić – Za našu decu“, pripala su 32 odbornička mesta, a listi „Za Kraljevinu Srbiju – Knjaževac za kralja“ tri.
Preporučujemo

LOKALNI IZBORI U KLADOVU: Proglašena i lista kladovskih socijalista
18. 02. 2022. u 18:38

DAČIĆ NAKON PREDAJE LISTE SPS: "Mi stojimo postojano, naši stavovi se ne menjaju"
16. 02. 2022. u 20:40

VUČIĆA PODRŽAVAJU I KRAJIŠNICI: Pogledajte šta su rekli građani u Busijama (VIDEO)
18. 02. 2022. u 19:55

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)