DIVLJAO PO AUTO-PUTU: Vozio skoro tri puta brže od dozvoljenog
PRIPADNICI saobraćajne policije u Beogradu zaustavili su i sankcionisali dvojicu vozača koji su upravljali automobilima brzinom većom od dozvoljene ili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Foto: MUP
Policija je danas oko 16.30 časova na auto-putu Beograd-Niš na teritoriji Grocke presretačem zaustavila automobil marke „škoda oktavija“ kojim je četrdesetčetvorogodišnjak upravljao brzinom od 171,3 kilometra na čas, na delu puta na kojem je zbog radova ograničenje brzine 60 kilometara na čas.
Dva sata kasnije, iz saobraćaja je isključen dvadesetjednogodišnjak koji je u Ulici partizanske avijacije, kako je utvrđeno droga testom, upravljao automobilom marke „BMV“ pod dejstvom kokaina, metadona, ketamina i benzodiazepina.
Protiv dvojice vozača biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
BONUS VIDEO: VELIKA GUŽVA NA AUTO-PUTU: Zbog radova na petlji Mali Požarevac ogromna kolona
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)