PREDSEDNIKU Komisije Vlade Srbije za nestala lica Veljku Odaloviću danas je na administrativnom prelazu Merdare kosovska policija zabranila ulaz na prostor Kosova i Metohije.
Mislim da Albanci nisu u pravu.Radi se o osobi koja.je sa drugim Milosevicevim kadrovima na Kosovu svojim stetnim radom doveo do toga da mi Srbi sa.Kosova napustimo ognjista.
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić odgovorio je ministru odbrane BiH Zukanu Helezu, pozivajući ga da se oslobodi "okova prošlosti, destruktivnosti, propagande i manipulacija".
PREMIJERU Slovačke Robertu Ficu zabranjen je prelet avionom preko Poljske i Litvanije, a sve zbog toga kako bi se sprečio da učestvuje na jubilarnoj 80toj godišnjici pobede nad nacizmom koju je, najvećim delom izvojevala Crvena armija. Slične probleme može očekivati i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
BLOKADERI pojma nemaju ni koji su im zahtevi ni ko je, u skladu sa Ustavom i zakonima, nadležan za te zahteve, izjavila je predsednica Skupštine Ana Brnabić.
Hahaha
27.12.2021. 12:30
Ovaj je na ovoj funkciji još od Titovog vremena.
Ivo
27.12.2021. 16:21
Mislim da Albanci nisu u pravu.Radi se o osobi koja.je sa drugim Milosevicevim kadrovima na Kosovu svojim stetnim radom doveo do toga da mi Srbi sa.Kosova napustimo ognjista.