ISTORIČAR prof. dr Srđa Trifković kaže da se stiče utisak da akteri nemilih scena u Beogradu koji napadaju mural generalu Ratku Mladiću nemaju istinski žar srca svoga u tome što rade, već više deluje da odrađuju posao kojim mogu da pravdaju zahteve za obnavljanjem finansiranja nekog njihovog novog projekta.
Apsolutno ste u pravu prof. Kada sam vidio tko se sastao i organizirao tzv. antifašistički skup i proteste i kakove donacije dobijaju ti ljudi za srbofobne akcije po BG i Srbiji,očekujte nove provokacije tih Zapadnih plaćenika !
PRVI potpredsednik Vlade i ministar finansija Siniša Mali gost je Dnevnika RTS-a, nakon što se danas vratio iz posete Sjedinjenim Američkim Državama, gde je boravio sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Ministar Mali je bio pored predsednika u trenutku kada mu je pozlilo tokom posete SAD, o čemu će večeras detaljno govoriti.
Komentari (5)