ZAŠTO ALBANCI NEĆE DA OTVORE ARHIVU OVK Predsednik Vučić: "Kažu da ne postoji, traže način da sabotiraju dijalog!"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić se obratio javnosti nakon pregovora u Briselu i govorio o detaljima razgovora.
Foto: Printskrin TV Pink
O pritisku na prištinsku stranu Vučić je rekao da je mnogo teško kada razgovarate sa iracionalnim ljudima misleći na predstavnike Prištine.
- Njih ni za šta nije briga. Mi razumemo da je bilo zločina i sa jedne i sa druge strane. Ali oni to ne prihvataju. Negde smo počinili tri genocida, negde smo počinili pet genocida. Oni nisu hteli da pričaju o bilo čemu, već samo da su Srbi počinili genocid 1878. godine - kaže Vučić.
Oni nas ubeđuju da nemaju arhivu OVK koju kada im mi pokažemo, kažu da ne postoji. Kada vidite da neko traži način samo da sabotira dijalog mi smo u mnogo teškoj situaciji - rekao je Vučić.
Preporučujemo
PREDSEDNIK OTKRIO STRATEGIJU ALBANACA: Vučić se obratio građanima nakon sastanka sa Kurtijem (VIDEO)
19. 07. 2021. u 16:30 >> 17:11
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (1)