REAGOVAO I PETAR PETKOVIĆ: "Došla kukavica u čoporu da provocira predsednika Vučića!"
25. 06. 2021. u 14:02
PETAR Petković, član Glavnog odbora SNS, oglasio nakon jutrošnjeg dešavanja, kada su Vuk Jeremić, Vladimir Gajić, Bora Novaković i Miroslav Aleksić došli su do zgrade Predsedništva i pokušali "da se suoče sa Vučićem".
Povezane vesti
NAJNOVIJI SKANDAL OPOZICIJE: "Potegao je Vuk Jeremić posle nekoliko piva u Predsedništvo Srbije - brže izašao nego što je ušao"
VLADIMIR Orlić, član Predsedništva SNS, oglasio se danas povodom najnovijeg poteza Vuka Jeremića.
25. 06. 2021. u 11:49
SNIMAK HAPŠENJA FINANSIJERA VUKA JEREMIĆA: Još 2 uhapšena, osumnjičeni da su oštetili rudnik Resavica za 40 miliona dinara (FOTO/VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP-a, u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom, po nalogu Tužilaštva za organizovani kriminal uhapsili su Marka Vukovića, Vladimira Perovića i Zorana Vučkovića, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo zloupotreba položaja.
16. 06. 2021. u 12:36
UIGRANI TIM ZA MALVERZACIJE: Detalji hapšenja u Resavici - čovek Vuka Jeremića u džep stavio milione (FOTO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP-a, u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom, po nalogu Tužilaštva za organizovani kriminal uhapsili su tri osobe koje su malverzacijama u vezi sa ugovaranjem kupovine vozila i radnih mašina oštetile Javno preduzeće za podzemnu eksploataciju uglja "Resavica" za oko 40 miliona dinara.
16. 06. 2021. u 12:30
ZBOG ČEGA JE "PAO" FINANSIJER JEREMIĆEVE STRANKE: Detalji hapšenja zbog velikih malverzacija
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP-a, u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom, po nalogu Tužilaštva za organizovani kriminal uhapsili su tri osobe koje su malverzacijama u vezi sa ugovaranjem kupovine vozila i radnih mašina oštetile Javno preduzeće za podzemnu eksploataciju uglja "Resavica" za oko 40 miliona dinara.
16. 06. 2021. u 11:25
Najnovije iz rubrike
uživo"OD BEOGRADA DO GOLUPCA ZA SAT I 15 MINUTA" Vučić obišao radove na Dunavskom koridoru: Do novembra sve gotovo (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji brze saobraćajnice Požarevac - Veliko Gradište - Golubac ''Dunavski koridor''.
29. 12. 2025. u 13:34 >> 13:48
ŠTO GORE TO BOLJE 4.
SVI svesni građani Srbije su odavno uvideli da zadatak opozicije svih boja i obilno plaćene iz mnogih zapadnih izvora nije samo rušenje aktuelne vlasti otelotvorene u Predsedniku Republike Aleksandru Vučiću.
29. 12. 2025. u 13:27
PREMIJER MACUT SA VLADIKOM HERUVIMOM: Sastanak sa Episkopom osečkopoljskim i baranjskim
PREMIJER Republike Srbije prof. dr Đuro Macut razgovarao je danas sa Episkopom osečkopoljskim i baranjskim Vladikom Heruvimom, Danicom Stanisavljević, upravnicom Fondacije „Sveta Petka“, koja deluje u okviru Eparhije, kao i sa Jelenom Bursać Bošnjaković, članicom Upravnog odbora Fondacije.
29. 12. 2025. u 12:20
BOŽIĆNO SELO ISPRED NARODNE SKUPŠTINE: Počelo postavljanje objekata - narednih dana biće otvoreno za sve građane (FOTO)
POČELO je postavljanje montažnih objekata za Božićno selo ispred Narodne skupštine, koje će narednih dana biti otvoreno za sve građane.
29. 12. 2025. u 12:03
PALO PRIZNANJE U "UTISKU NEDELJE": Ovo je bio pokušaj obojene revolucije - blokaderi neće priznati poraz na izborima (VIDEO)
U EMISIJI Utisak nedelje, Olja Bećković razgovarala je sa pristalicama blokada o budućim izborima i očekivanjima blokadera - kada je usledilo priznanje da je ovo bio pokušaj obojene revolucije.
29. 12. 2025. u 08:57
Komentari (0)