ŠPIJUNKA, RUSKO-SRPSKI VOZ: Goran Vesić

В.Н.

26. 05. 2021. u 14:30

TOKOM posete Moskvi zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić zapazio je veoma zanimljiv suvernir koji mu sada krasi kabinet.

ШПИЈУНКА, РУСКО-СРПСКИ ВОЗ: Горан Весић

Foto Tanjug

Iz glavnog grada Rusije poneo je maketu tamošnjeg voza, koja je postala i "mustra" kako će ubuduće izgledati kompozicija "Beograd-voza".

Tako sada Vesić, umesto da svima koji dođu u njegov kabinet objašnjava čime će se prevoziti Beograđani, jednostavno pokaže na maketu.

Taj rusko-srpski voz zasad je ispod staklene zaštite i može da stane na sto, a uskoro će pravi krstariti Beogradom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Pešić se vraća na klupu Pirota!

Kari’s on fire – Pešić se vraća na klupu Pirota!

SVUDA pođi, kući dođi – Pešić se vraća na klupu Pirota! Kako Mozzart sport saznaje, selektor košarkaške reprezentacije Srbije preuzima još jedan važan zadatak i diže ceo svoj rodni kraj na noge! Ova odgovorna dužnost poverena mu je u velikoj akciji Fondacije Mozzart i KSS-a, a svečana promocija zakazana je za subotu, 21. jun u 20.00 časova na Omladinskom stadionu u Pirotu!

19. 06. 2025. u 13:00

Komentari (0)

STAZE KOSMETA - ŠAR-PLANINA: Kako sam pripitomio vučicu? (VIDEO)