Minulog vikenda počela je letnja sezona kupanja u leskovačkom akvaparku „Atina“. Najavljeni su brojni zabavni, rekreativni i sportski događaji, a kompleks bazena, po tradiciji, obišao je gradonačelnik Goran Cvetanović sa saradnicima.

Komentari (0)