CRNO-BELI PONOVO PORAŽENI U NEIZVESNOJ ZAVRŠNICI: Karlik DŽons pokušava da razbudi saigrače!
PARTIZAN će u osmom kolu ABA lige ugostiti Dubai.
FOTO: M. Vukadinović
Stvari na evrosceni ne idu kako treba za crno-bele, doživeli su još jedan poraz neizvesnoj završnici i sada imaju šest poraza i samo dve pobede.
Gostovali su Parizu u okviru osmog kola, imali su veliku podršku navijača, ali to nije bilo dovoljno da se sruši domaćin.
Spliterovi puleni su igrali svoju košarku i nisu se puno osvrtali, iako nisu previše efikasni, nisu odustajali od ubrzanog ritma.
Igrači Partizana su u završnici napravili nekoliko grešaka kojima su pogurali protivnika ka pobeddi.
Frek Nilikina je ponovo bio tragičar, promašio je šut iz kornera samo nekoliko sekundi pre kraja, ipak to nije bilo sve, Ife Lundberg je sa iste pozicije mogao da donese produžetak svom timu, međutim, bio je neprecizan.
Karlik Džons je bio taj koji je držao ekipu u igri tokom celog meča, reprezentaticac Južnog Sudana je imao učinak od 20 poena, 8 skokova i 10 asistencija.
Danas u Beograd stiže tim koji je u dosadašnjem delu regionalnog šampionata upisao samo jedan poraz.
Verujemo da će se igrati brza i efikasna košarka.
NAŠ TIP: +168,5 (kvota 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
RUSIJA ZAPANjENA POTEZOM IZ SRBIJE! Ovo što se desilo u Beogradu - završilo odmah u svim ruskim medijima (FOTO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" i Srbija je upletena.
14. 03. 2026. u 20:24
TRAMP I AMERI U ŠOKU! Evo šta je Iran zatražio od njih
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao da će da se desi ovakav iranski odgovor, nakon poslednjeg što je uradio predsednik Sjedinjenih Američkih Država, Donald Tramp.
14. 03. 2026. u 20:15
Komentari (0)