NA ZELENOJ POVRŠINI JE BIO BEZOPASAN: Južnoamerikanac na šljaci predstavlja daleko veću pretnju
BAEZ i Kepfer će imati obračun u prvom kolu Hamburga
Foto: Profimedia
Argentinac je na travi prikazivao jako loš tenis, ali od njega se to i očekivalo. Južnoamerikanac nema igru kojom bi mogao da ugrozi ozbiljne protivnike na najbržoj podlozi.
Igrao je tri turnira i ispadao u prvom kolu, najpre je poražen u Kvinsu od Tomija Pola, dok su kasnije bolji od njega bili Miomir Kecmanović i Brendon Nakašima u Istbornu, odnosno Londonu.
Baez će sada igrati na šljaci i na njoj je izuzetno opasan, servis ne pravi veliku prednost, a on je sa osnovne linije jako stabilan.
Sa druge strane, nemački teniser je poslednji meč odigrao još polovinom juna u Haleu.
Verujemo da će dvadesettrogodišnjak iz Buenos Ajresa slaviti.
NAŠ TIP: Kepfer - Baez 2 (kvota 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
RAFINA GENERALNA PROBA: Španac igra protiv sina legende "belog sporta"
16. 07. 2024. u 08:20
SRBIN PONOVO NA ŠLjACI: Duci se nije proslavio na Vimbldonu!
16. 07. 2024. u 07:29
ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
RUSIJA GLEDA I NE VERUJE! Dobila vest koju ni svet (još) nije očekivao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali izgleda da bi reprezentacija Rusije mogla da se vrati na najveću scenu.
29. 10. 2025. u 20:05
BIVŠI IGRAČ JUVENTUSA STIGAO U SRBIJU! Deda mu bio Zvezdina zvezda i legenda jugoslovenskog fudbala, a on izabrao Švajcarsku
Fudbalski klub Železničar Pančevo nastavlja da jača svoje redove!
30. 10. 2025. u 10:37
Komentari (0)