"KRALJEVI" SRUŠILI CRVENU ZVEZDU, A ZATIM DOŽIVELI "HLADAN TUŠ" U DOMAĆEM ŠAMPIONATU: Madriđani večeras dočekuju motivisane Baskijce
REAL Madrid će u 33. kolu Evrolige ugostiti Baskoniju.

Foto: EPA-EFE/Chema Moya
Madriđani su najdominantniji tim u Evropi i teško je očekivati da može neko da im parira u plej-ofu, međutim, na fajnal-foru važe druga pravila. Na završnom turniru se igra samo jedna utakmica i jedan loš dan može skupo koštati čak i ekipu kao što je Real Madrid.
"Kraljevi" su u prethodnom kolu savladali Crvenu zvezdu na svom parketu. Mateo Ćus je odmorio Fakunda Kampaca i Gabrijela Deka, ali ostali igrači su odradili dobar posao.
Nakon trijumfa nad crveno-belima, aktuelni šampion Evrope je doživeo "hladan tuš" u domaćem šampionatu. Poraženi su pred svojim navijačima od Manrese rezultatom 72:83.
Puleni Duška Ivanovića još uvek nisu matematički obezbedili plej-in i večeras će biti silno motivisani.
Verujemo da granica poena neće biti prebačena.
NAŠ TIP: -178,5 (kvota 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

ITALIJAN SRUŠIO SRBINA VEĆ U DRUGOM KOLU: Brejk prednosti u odlučujućem setu nije bio dovoljan!
05. 04. 2024. u 07:38 >> 07:38

UEFA "PRESEKLA": Evo gde se igra Srbija - Albanija nakon što je FSS tražio da se utakmica izmesti iz Beograda!
Srbija i Engleska igrali su prošlog utorka u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, "orlovima" sledi meč sa Albanijom, a najnovije vesti koje se tog meča odluke u našoj grupi su izazvale ogromnu pažnju.
15. 09. 2025. u 19:49

JEZIVA TUČA NA STOTINE NAVIJAČA U SRBIJI: "Delije" i "grobari" se tukli krvnički (VIDEO)
Navijači su ponovo u centru pažnje.
15. 09. 2025. u 15:12

IGRAO ZA ZVEZDU I PARTIZAN, A SADA JE CAR MEĐUOPŠTINSKE LIGE! Navijači oduševljeni majstorijama - "Deli žetone za vožnju!" (VIDEO)
Volele su ga "delije", voleli i "grobari", trofej je podizao u inostranstvu, a sada igra za klub iz mesta sa 152 stanovnika.
15. 09. 2025. u 15:40
Komentari (0)