TINEJDŽERKA MELJE SVE PRED SOBOM! Ruskinja je hit sezone

М.М.

09. 07. 2023. u 07:34 >> 07:34

OKRŠAJ sunarodnica u trećem kolu

ТИНЕЈЏЕРКА МЕЉЕ СВЕ ПРЕД СОБОМ! Рускиња је хит сезоне

FOTO: Tanjug/AP

Mira Andrejeva je ove godine upisala svoju prvu VTA pobedu a treba naglasiti da je tek pre 2 meseca napunila 16 godina.

Svoj prvi trijumf će pamtiti po tome što je savladala nekadašnju vicešampionku Otvorenog prvenstva Amerike, Lejlu Fernandez.

Ova šesnaestogodišnjakinja je nastavila svoje snove u Londonu, najpre je slavila u kvalifikacijama, da bi kasnije eliminisala Kineskinju Vang i Krejčikovu.

Danas će preko puta mreže stajati njena šest godina starija sunarodnica.

Anastasija Potapova trenutno zauzima 23. poziciju na rang listi i u dosadašnjem delu turnira još uvek nije izgubila set.

Naša procena je da će u ovom duelu granica gemova biti prebačena.

NAŠ TIP: +19,5 (kvota 1,47)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
HAOS: Otkazano Evropsko prvenstvo zbog Rusa!

HAOS: Otkazano Evropsko prvenstvo zbog Rusa!

Otkako je rat u Ukrajini izbio početkom 2022, Rusija je, kada se o svetskim sportskim vestima radi, bila spominjana samo kao strana koja trpi sankcije zbog pomenute vojne intervencije. Iako se to polako menja u poslednje vreme, najnoviji primer diskriminacije doveo je do nezapamćenog skandala.

22. 06. 2025. u 15:23

Komentari (1)

Kari’s on fire  – Pešić se vraća na klupu Pirota!