SKANDINAVCI REŽIRAJU NOVU DRAMU: "Super klinac" je u potpunosti sazreo!
KASPER Rud i Holger Rune sastaće se u polufinalu turnira masters serije u Rimu.
FOTO: Tanjug/AP
Ovi rivali su se do sada četiri puta sastali i norveški teniser je uvek izlazio kao pobednik, međutim, treba naglasiti da je momak iz predgrađa Kopenhagena tek sada sazreo kao igrač.
Poslednji njihov duel doneo je veliku dramu i i dosta tenzija na terenu, bilo je to prošle godine u Parizu kada su se sastali u četvrtfinalu Rolan Garosa. Dvadesetčetvorogodišnjak iz Osla je tada slavio u četiri seta.
Kasper ima sjajnu nedelju iza sebe a iz žreba je eliminisao Artura Rinderkneha, Aleksandra Bublika, Lasla Đerea i Fransiska Serundola.
Sa druge strane popularni "super klinac" je bio bolji Artura Filsa, Fabija Fonjinija, Alekseja Popirina i Novaka Đokovića.
Verujemo da nas očekuje interesantan susret a naša procena je da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +22,5 (kvota 1,90)
Preporučujemo
MITROVIĆ SE VRATIO GOLOM: Fulam dve sezone u istoj ligi? Da, moguće je!
20. 05. 2023. u 14:03 >> 14:03
LUKA MODRIĆ NE MOŽE DA VERUJE ŠTA SE DESILO U CRNOJ GORI: Navijači zapanjili reprezentativca Hrvatske
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u ponedeljak su završene u evropskim grupama A, G i L, gde su otklonjene i poslednje dileme na temu "ko to s prvog mesta ide direktno na Mundijal, a ko sa druge pozicije u baraž?". Crna Gora i Hrvatska su odigrali takmičarski nebitan meč, ali izazvao je on mnogo, mnogo bure u javnosti. Sa pravom.
18. 11. 2025. u 11:45
POSLE BRUKE U PODGORICI! Evo šta su hrvatski navijači doživeli pri povratku kući
CRNOGORCI uzvraćaju udarac!
18. 11. 2025. u 09:56
GOTOVO: Novak Đoković se trajno nastanio u Grčkoj
Najnovije vesti u kojima je Novak Đoković glavni akter - za neke su iznenađujuće.
17. 11. 2025. u 21:14
Komentari (0)