NJegovi ravni udarci mogu naneti veliku štetu!
ALEKS de Minaur i Džek Drejper odigraće meč drugog kola Vimbldona.
Foto: EPA-EFE/VICKIE FLORES
Australijancu odgovara ova podloga, kada je u ritmu može naneti popriličnu štetu protivnicima svojim ravnim udarcima, u prvom kolu je savladao Uga Delijena rezultatom 3-0 i ovo će biti idealna prilika da se drugi put u karijeri domogne trećeg kola najprestižnijeg turnira.
Preko puta mreže stajaće domaći igrač koji porastao na zelenoj površini i nije mu strano igranje na istoj.
Do sada se u karijeri nisu sastajali, verujemo da će momak iz Sidneja rastužiti Britance tako što će im izbaciti ljubimca sa turnira.
NAŠ TIP: De Minaur - Drejper 1 (kvota 1,55)
Preporučujemo
SRBIN JE SPREMAN: Australijanac se "hrani" provokacijama!
30. 06. 2022. u 08:01
KANAĐANIN JE U KRIZI: Da li se aktuelni polufinalista vraća kući?
30. 06. 2022. u 08:34
TO JE TO? Rat u Ukrajini prestaje 31. januara 2026?!
Najnovije vesti vezane za rat u Ukrajini, koji Rusija zove "Specijalna vojna operacija", dolaze iz Njujorka.
19. 11. 2025. u 13:32
KAO GROM IZ VEDRA NEBA! Srbija dobija poziv za Svetsko prvenstvo?
IZNENAĐUJUĆA vest stiže nam iz sveta fudbala.
19. 11. 2025. u 11:27
A NE, NE, NE, OVO NE! Oglasio se najveći crnogorski srbomrzac koji je zgrozio region na meču Crna Gora - Hrvatska
Hrvatska fudbalska reprezentacija je u senci divljanja navijača "kockastih" u Podgorici pobedila Crnu Goru posle preokreta 3:2 i overila plasman na Mundijal.
19. 11. 2025. u 10:29
Komentari (0)