"ZMAJEVI" SE JOŠ UVEK PRILAGOĐAVAJU ŽIVOTU U ČEMPIONŠIPU: Povratnik Vajlder naoštrio otupele "oštrice"

Olja Mrkić

26. 12. 2025. u 12:34

BIĆE zanimljivo u Velsu kada Reksam, totalno van forme, ugosti probuđeni Šefild junajted.

ЗМАЈЕВИ СЕ ЈОШ УВЕК ПРИЛАГОЂАВАЈУ ЖИВОТУ У ЧЕМПИОНШИПУ: Повратник Вајлдер наоштрио отупеле оштрице

FOTO: Profimedia

Verovatno niko nije ni očekivao da će posle tri uzastopne promocije Reksam prošetati i najjačom drugom ligom na svetu i izboriti ekspresan plasman u Premijer ligu.

Zato 15. mesto za "boksing dej" nije sramota , ali morali bi ipak malo da se trgnu iz kolotečine, da ne kažemo letargije, iako kod kuće imaju lepu seriju od pet utakmica bez poraza u svim takmičenjima, a osam u Čempionšipu.

Dakle, "zmajevi" se dobro snalaze, ali stvari idu nabolje i za "oštrice" i bodovi bi mogli da odu u Južni Jorkšir nakon ove utakmice.

Nakon što su izgubili od Sanderlenda u finalu plej-ofa Čempionšipa prošle sezone, poslednja stvar koju su navijači Junajteda očekivali bila je borba za opstanak, što je upravo ono što se linilo neizbežnim nakon 11 poraza u njihovih prvih 14 utakmica.

Kris Vajlder se vratio kao trener i iako nije uspeo da preporodi tim preko noći, Blejdsi su se sabrali konačno.

Pobeda od 3:0 na Hilsborou u gradskom derbiju dala im je pravi podsticaj, a zatim su pobedili Lester, pa Portsmut, Stouk a onda i Birmingem na Bramal Lejnu.

NAŠ TIP: 2 (2,20)

BONUS VIDEO - ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno

CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno

Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.

04. 04. 2026. u 18:06

AMERI SAZNALI ŠTA SRBI URADE KAD JE TEŠKO - I OSTALI U ŠOKU! Trener najvećeg američkog čuda objasnio kako je to kad treniraš SRBE! (VIDEO)

AMERI SAZNALI ŠTA SRBI URADE KAD JE TEŠKO - I OSTALI U ŠOKU! Trener najvećeg američkog čuda objasnio kako je to kad treniraš SRBE! (VIDEO)

Jedno od najvećih ovosezonskih sportskih čuda u Americi je i "balkanski" tim univerziteta Ilinois za koji, pored ostalog, igraju i Srbi David Mirković i Andrej Stojković. Oni su dogurali do završnog turnira koledž košarke prošavši kroz "martovsko ludilo" uz impresivne partije, a posebno je interesantno kako trener te ekipe, Bred Andervud, govori o tome - kako izgleda trenirati srpske košarkaše.

04. 04. 2026. u 12:25

Komentari (0)

CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno