GOLEADA U NAJAVI: Gosti su u seriji poraza i primaju tri gola po utakmici
U 18. kolu finske Veikauslige, Ilves iz Tamperea dočekuje Gnistan iz Helsinkija na svom Tamela stadionu u ponedeljak od 17 časova.
Profimedia
Ilves se vraća domaćem prvenstvu nakon eliminacije od AZ Alkmara u kvalifikacijama za Ligu konferencije. Holanđani su ih u revanšu deklasirali sa 5:0, ali u prvom meču u Tampereu bilo je čak 4:3 za Fince — potvrda da Ilves ima čime da pripreti u ofanzivi. I u Veikausligi su vezali dobre rezultate: pobede protiv Jara i Vaase, obe uz gol više.
Gnistan je u seriji poraza i velikih oscilacija. U poslednjih pet utakmica primili su čak 15 golova. Gubili su od HJK-a (4:2), Seinajokija (3:1) i KuPS-a (6:2), a jedina svetla tačka bila je pobeda nad slabašnom Hakom. Njihova odbrana deluje poprilično propusno, dok napad povremeno zna da iznenadi.
Zbog stila obe ekipe i forme u kojoj se nalaze, deluje realno očekivati utakmicu sa najmanje tri gola.
NAŠ TIP: 3+ (kvota 1,68)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PREDLAŽEMO KVALIFIKACIJE ZA LIGU KONFERENCIJA: Fiks na Inter, golovi u Estoniji...
16. 07. 2026. u 14:00
KLADIONIČARSKI KOKTEL: Tiket sastavljen od različitih sportova
16. 07. 2026. u 12:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KAKVA IGRA SRBIJE! Odavno rival nije bio ovako pregažen! Blistava partija na Evrobasketu!
Mlada košarkaška reprezentacija Srbije ostvarila je pobedu na Evropskom prvenstvu U20 u Ljubljani, pošto je u drugom kolu B grupe deklasirala Litvaniju sa 79:57 (18:12, 32:9, 16:22, 16:14).
12. 07. 2026. u 17:48
Komentari (0)