PLAVCI JURE DEVET OD DEVET: Mareska je odmarao neke igrače uoči gostovanja Legiji
DERBI četvrtfinala Lige konferencija igra se u Varšavi, gde domaća Legija dočekuje prvog favorita turnira, ekipu Čelsija.
Foto: EPA-EFE/DAVID CLIFF
LEgija se plasirala u prvo evropsko četvrtfinale posle skoro tri decenije, a taj put nije bio nimalo lak. U prethodnoj rundi su tek posle produžetaka eliminisali Molde.
Čelsi juri prvo evropsko polufinale od 2021. godine kada su poslednji put "plavci2 osvojili Ligu šampiona.
Gaavni su favoriti za trofej, a ako ga osvoje postaće prvi klub u istoriji sa svim osvojenim evropskim kupovima - Ligu šampiona, Ligu Evrope, Kup pobednika kupova i evropski super kup su osvajali po dva puta.
No pre toga treba proći Legiju. Ovo će biti deveta utakica Čelsija u Ligi konferencija, a dobili su svih prethodnih osam. Mareska je uoči ove utakmice odmarao nekoliko prvotimaca što bi moglo da znači da će prvi put ove sezone izvesti najači sastav u Ligi konferencija, ali ne mora da znači.
Legija je odlična ove sezone, ali je Čelsi, makar i oslabljen, ipak preveliki zalogaj za Poljake.
NAŠ TIP: 2&GG (kvota 3,06)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ZVEZDA ZAPOČINjE ODBRANU TITULE: Novajliju očekuje "paklena" atmosfera na Marakani
17. 07. 2026. u 07:00
PREDLAŽEMO KVALIFIKACIJE ZA LIGU KONFERENCIJA: Fiks na Inter, golovi u Estoniji...
16. 07. 2026. u 14:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KAKVA IGRA SRBIJE! Odavno rival nije bio ovako pregažen! Blistava partija na Evrobasketu!
Mlada košarkaška reprezentacija Srbije ostvarila je pobedu na Evropskom prvenstvu U20 u Ljubljani, pošto je u drugom kolu B grupe deklasirala Litvaniju sa 79:57 (18:12, 32:9, 16:22, 16:14).
12. 07. 2026. u 17:48
Komentari (0)